Gizlilik Politikası

mergenmachinery.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sadece üyelik sırasında sizlerden talep etmektedir.

Bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece mergenmachinery.com bünyesinde derlenmekte ve mevzuat kapsamında müşteri tarafından gerekli izin usulüne uygun olarak verildi ise verilen onayın kapsamına uygun olarak ticari amaçla kullanmamakta ve hiçbir şekilde bu bilgilerin izin kapsamı dışında 3. Kişiler ile paylaşımını yapmamaktadır.

mergenmachinery.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, mergenmachinery.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla mergenmachinery.com tarafından analiz edilmekte ve kullanılmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir.

Herhangi bir anda daha önce onaylı olarak vermiş olduğunuz verilerin onayını geri almak veya kapsamını değiştirmek isterseniz [email protected] mail adresine ulaşmanız veya www.mergenmachinery.com adresindeki internet sitemizdeki yönlendirmeleri takip etmeniz yeterlidir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde mergenmachinery.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin mergenmachinery.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca mergenmachinery.com’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmakta ve 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenmektedir.